"Soiltech Solutions BV" teikiame didelę reikšmę svetainės naudotojų privatumui. Siekdami kuo labiau užtikrinti jūsų privatumą, taikome keletą pagrindinių vertybių.

Informacija
: Norime jus kuo geriau informuoti apie tai, kaip ir kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis. Tai darome privatumo deklaracijoje.
Duomenų rinkimo ribojimas
: Mes labai stengiamės užtikrinti, kad asmens duomenys būtų renkami tik tiek, kiek iš tikrųjų reikia tinkamam svetainės ir paslaugų, kuriomis naudojatės, veikimui užtikrinti.
Jokios rinkodaros, pagrįstos asmens duomenimis
: Mes neperduodame asmens duomenų rinkodaros tikslais ir komercinius laiškus siunčiame tik gavę aiškų jūsų sutikimą.
Jūsų duomenys lieka pas mus:
Mes neperduodame jūsų asmens duomenų kitoms šalims, išskyrus atvejus, kai tai būtina, kad galėtume teikti naudojamas paslaugas, arba kai esame teisiškai įpareigoti tai daryti.
Saugumas
: Mes imamės tinkamų saugumo priemonių jūsų asmens duomenims apsaugoti ir reikalaujame to paties iš šalių, kurios tvarko asmens duomenis mūsų vardu.
Gerbiame jūsų teisines teises
: Remdamiesi įstatymais, turite įvairių teisių, apie kurias informuojame šiame privatumo pareiškime. Šiame privatumo pareiškime aprašoma, kaip praktiškai įgyvendiname šias pagrindines vertybes ir gerbiame bei saugome jūsų teisę į privatumą.

Kokiais tikslais naudojame jūsų asmens duomenis?

Priklausomai nuo mūsų svetainėje siūlomų paslaugų, asmens duomenys, kuriuos galite palikti mūsų svetainėje, gali būti naudojami toliau nurodytais tikslais.

Kontaktinė forma
: Jei turite klausimų, visada galite susisiekti su mumis užpildydami kontaktinę formą. Jūsų bus paprašyta užpildyti savo vardą, pavardę ir kontaktinę informaciją, taip pat aprašyti savo klausimą. Šie duomenys naudojami jūsų užklausai apdoroti, mūsų paslaugoms tobulinti ir, tik jei davėte sutikimą, informuoti jus apie mūsų produktus ir paslaugas.
Užsakymas el. paštu
: Užsakymo pateikimo metu pateiktą informaciją naudojame užsakymui apdoroti. Prireikus informacija pateikiama kitoms užsakymo tvarkyme dalyvaujančioms šalims, pavyzdžiui, pristatymo tarnybai.
Užsakymas telefonu:
Užsakymo pateikimo metu pateiktą informaciją naudojame užsakymui apdoroti. Jei reikia, informacija pateikiama kitoms užsakymo tvarkymo šalims, pavyzdžiui, pristatymo tarnybai.
Naujienlaiškis:
Jei suteikiate mums leidimą siųsti naujienlaiškį, naudojame jūsų el. pašto adresą ir vardą ir pavardę, kad išsiųstume jums naujienlaiškį. Anksčiau duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pavyzdžiui, paspaudę kiekvieno komercinio laiško apačioje esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą.
Mūsų paslaugų tobulinimas
: Jūsų duomenis galime naudoti savo paslaugoms tobulinti. Tačiau tai darysime tik tuo atveju, jei duomenis pateikėte tuo tikslu arba davėte mums leidimą tai daryti. Pavyzdžiui, galime naudoti jūsų atsiliepimus, kuriuos mums atsiuntėte per skundų formą, arba jūsų suteiktą leidimą naudoti slapukus. Mes netvarkysime jūsų asmens duomenų kitais nei pirmiau minėtais tikslais, išskyrus atvejus, kai esate mums davę išankstinį sutikimą arba mums tai daryti leidžiama ar privaloma pagal įstatymus.

Kokiu pagrindu naudojami jūsų asmens duomenys?
Jūsų asmens duomenis tvarkome tik remdamiesi teisiniais principais. Aukščiau nurodytais tikslais jūsų asmens duomenis tvarkysime remdamiesi šiais principais:

Sutarties vykdymas:
mūsų paslaugų siūlymo tikslais, kad galėtume apdoroti jūsų užsakymą, pvz;
(aiškiai išreikštu) sutikimu:
prieigos prie mūsų svetainės suteikimo ir naudojimosi jos funkcijomis, slapukų talpinimo, mūsų naujienlaiškio siuntimo tikslais;
Teisėtas interesas
: tam tikrais atvejais turime teisėtą interesą tvarkyti jūsų asmens duomenis. Taip yra, pavyzdžiui, jei slapukus naudojame siekdami pagerinti savo paslaugas, kurios neturi jokio poveikio jūsų privatumui arba turi ribotą poveikį;
Teisinis įpareigojimas
: tvarkydami jūsų klientų duomenis ir juos atnaujindami galime turėti teisinį pagrindą. Be to, esame teisiškai įpareigoti saugoti tam tikrus duomenis apie jūsų pateiktą užsakymą.

Kokių asmens duomenų mums reikia?
Naudodamiesi interneto svetaine ir teikiamomis paslaugomis paliekate mums tam tikrus duomenis. Mes saugome ir naudojame tik tuos asmens duomenis, kuriuos tiesiogiai pateikėte arba kurių pateikimo metu buvo aišku, kad jie mums teikiami tvarkyti. Priklausomai nuo paslaugos, kuria naudojatės, svetainėje galime rinkti toliau nurodytą informaciją:

  • Jūsų kontaktinę informaciją (el. pašto adresą, telefono numerį);
  • Jūsų vardą, pavardę, adresą ir gyvenamąją vietą;
  • Mokėjimo duomenis ir sąskaitos išrašymo adresą;
  • Paspaudimų ir apsilankymų elgsena;
  • Įrenginio duomenys ir (pseudoniminis) IP adresas.
  • Duomenys apie jaunesnius nei 16 metų asmenis

Mūsų svetainė ir (arba) paslauga neketina rinkti duomenų apie jaunesnius nei 16 metų amžiaus svetainės lankytojus. Tačiau mes negalime patikrinti, ar lankytojai yra vyresni nei 16 metų. Todėl raginame tėvus dalyvauti savo vaikų veikloje internete, kad būtų išvengta duomenų apie vaikus rinkimo be tėvų sutikimo. Jei manote, kad rinkome nepilnamečio asmens duomenis be šio sutikimo, susisiekite su mumis.

Pateikimas trečiosioms šalims

Jūsų duomenys aiškiai nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus trečiąsias šalis, kurios tiesiogiai dalyvauja vykdant sutartį tarp jūsų ir mūsų, arba jei jokia teisinė nuostata neįpareigoja mūsų tai daryti. Šalys, kurių mums gali prireikti jūsų prašomoms paslaugoms vykdyti, yra šios:

Prieglobos šalys ir mūsų programinės įrangos tiekėjai;
Mokėjimo paslaugų teikėjai ir pristatymo paslaugos;
Mūsų seserinė bendrovė "Van Iersel Compost".

Apsauga
Jūsų duomenų apsaugą vertiname rimtai ir imamės tinkamų priemonių, kad išvengtume netinkamo naudojimo, praradimo, neteisėtos prieigos, nepageidaujamo atskleidimo ir neteisėto pakeitimo. Jei įtariate, kad jūsų duomenys nėra saugūs arba yra netinkamo naudojimo požymių, susisiekite su mumis.

Saugojimo laikotarpis

Jūsų asmens duomenys niekada nėra saugomi ilgiau, nei tai yra būtina šiame privatumo pareiškime arba svetainėje aprašytiems tikslams pasiekti, išskyrus atvejus, kai dėl kokių nors teisinių prievolių negalima pašalinti asmens duomenų.

Trečiųjų šalių svetainės

Šis privatumo pareiškimas netaikomas trečiųjų šalių svetainėms, kurios su šia svetaine yra susijusios nuorodomis. Negalime garantuoti, kad šios trečiosios šalys patikimai ir saugiai tvarkys jūsų asmens duomenis. Todėl rekomenduojame perskaityti šių svetainių privatumo pareiškimus prieš pradedant jomis naudotis.

Slapukai

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Slapukas - tai nedidelis tekstinis failas, kuris išsaugomas jūsų kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono naršyklėje, kai pirmą kartą apsilankote šioje svetainėje. Šie slapukai užtikrina, kad svetainė veiktų tinkamai ir, pavyzdžiui, būtų įsiminti jūsų pageidaujami nustatymai.

Šie slapukai taip pat naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą ir ją optimizuoti. Kai pirmą kartą apsilankėte mūsų svetainėje, jau informavome jus apie šiuos slapukus ir paprašėme leidimo juos įrašyti. Slapukus galite išjungti nustatydami savo interneto naršyklę taip, kad ji nebeįrašytų slapukų. Be to, visą anksčiau išsaugotą informaciją galite ištrinti naudodamiesi savo naršyklės nustatymais.

Nuolatinių slapukų naudojimas

Nuolatinių slapukų naudojimas leidžia mums atpažinti jus kitą kartą, kai apsilankysite mūsų svetainėje. Dėl to svetainė gali būti specialiai nustatyta pagal jūsų pageidavimus. Jei suteikėte mums leidimą talpinti slapukus, mes galime tai įsiminti slapukų pagalba. Tai reiškia, kad jums nebereikia nuolat kartoti savo nuostatų, o tai taupo laiką ir palengvina naudojimąsi mūsų svetaine. Nuolatinius slapukus galite bet kada ištrinti naudodamiesi savo naršyklės nustatymais.

Sesijos slapukų naudojimas

Naudodami sesijos slapuką galime matyti, kokias svetainės dalis peržiūrėjote dabartinio apsilankymo metu. Tai leidžia mums kuo geriau pritaikyti savo paslaugas prie lankytojų naršymo įpročių. Šie slapukai automatiškai ištrinami, kai uždarote interneto naršyklę.

Analitinių slapukų naudojimas

Savo interneto svetainėje vedame ir stebime statistiką, tačiau tai visada daroma visiškai anonimiškai arba pseudonimiškai. Statistikai vesti ir stebėti galime naudoti toliau nurodytas programas.

Google Analytics

Tais atvejais, kai esame aktyvavę "Google Analytics" įrankį, per mūsų svetainę, kaip "Analytics" paslaugos dalis, talpinami JAV įsikūrusios bendrovės "Google" slapukai. Šią paslaugą naudojame siekdami stebėti ir gauti ataskaitas apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Ši priemonė yra nustatyta privatumą užtikrinančiu būdu. Pavyzdžiui, neleidome "Google" naudoti gautos "Analytics" informacijos kitoms "Google" paslaugoms, suteikėme IP adresų pseudonimus ir su "Google" sudarėme perdirbėjų sutartį.

"Google" surinkta informacija perduodama į Jungtinėse Amerikos Valstijose esančius serverius ir juose saugoma. Google" nurodo, kad laikosi privatumo skydo principų ir yra JAV prekybos departamento privatumo skydo programos narė. Tai reiškia, kad tvarkant bet kokius asmens duomenis užtikrinamas tinkamas apsaugos lygis.

Šio privatumo ir slapukų pareiškimo pakeitimai

Pasiliekame teisę keisti šį pareiškimą. Rekomenduojame reguliariai susipažinti su šiuo pareiškimu, kad žinotumėte apie šiuos pakeitimus.

Prieiga prie jūsų duomenų, jų keitimas ir šalinimas

Turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos taisyti arba ištrinti. Be to, turite teisę atšaukti bet kokį sutikimą dėl duomenų tvarkymo arba nesutikti, kad "Soiltech Solutions BV" tvarkytų jūsų asmens duomenis, taip pat turite teisę į duomenų perkeliamumą. Tai reiškia, kad galite pateikti mums prašymą, kad bet kokius kompiuterinėje byloje turimus jūsų asmens duomenis nusiųstume jums arba kitai jūsų nurodytai organizacijai. Prašymą susipažinti su savo asmens duomenimis, juos ištaisyti, ištrinti, perkelti, atšaukti savo sutikimą arba prieštarauti jūsų asmens duomenų tvarkymui galite siųsti toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Į jūsų prašymą atsakysime kaip įmanoma greičiau. Užtikrinkite, kad aiškiai save identifikuotumėte, kad galėtume būti tikri, jog nepakeisime ar neištrinsime duomenų apie netinkamą asmenį. Su mumis galite susisiekti el. paštu info@soiltech.nl arba +31(0)411-648105

Nyderlandų duomenų apsaugos institucija

Soil-Tech Solutions BV taip pat norėtų atkreipti dėmesį į tai, kad turite galimybę pateikti skundą savo gyvenamosios šalies priežiūros institucijai. Nyderlandų priežiūros institucija yra Autoriteit Persoonsgegevens (Nyderlandų duomenų apsaugos institucija).

Klausimai ir atsiliepimai
Reguliariai stebime, kaip laikomės šio privatumo pareiškimo. Jei turite klausimų dėl šio privatumo pareiškimo, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Kontaktai:
Soiltech Solutions BV
Biezenmortelsestraat 57
5074 RJ Biezenmortel (NL)
El. paštas: info@soiltech
Tel.: +31(0)411-648105