Unikalūs ,,Optima’’ produktų privalumai

Illustratie Blog Preview USP animatie

Optima Leaf produktai išsiskiria tuo jog sudėtyje esantys elementai sudaro kompleksinius junginius su lengvai skylančiais, organiniais agentais. Tokiu būdu lapai elementus pasisavina žymiai efektyviau nesukeldami streso augalams. Priešinga situacija yra su tradiciniais, druskų pagrindu pagamintais produktais, ar su produktais su dideliais elementų kiekiais. Optima Leaf produktų technologija užtikrina jog su mažesniais elementų kiekiais yra užtikrinimas geresnis pasisavinimas. Dėka kompleksavimo (arba organinio chelavimo) Optima produktai puikiai maišosi su dauguma medžiagų.

Ūkininkams yra svarbu praktinis produktų panaudojimas. Optima skystos trąšos per lapus greitai ir visiškai ištirpsta purkštuve. Dauguma Optima Leaf produktų turi papildomą pranašumą. Trąšos yra praturtintos papildomais mikro-elementais. Šis priedas, ne tik padidina mikroelementų kiekį augaluose, tačiau taip pat pagerina pagrindinio elemento pasisavinimą ir tokiu būdu teigiamai prisideda prie geresnių rezultatų.

Optima produktai yra aplinkai draugiški ir lengvai skylantys. Dėl šios priežasties yra tvarūs. Produktų kuriama vertė yra patikrinta praktikoje, naudojant juos užtikrinama geresnė kokybė ir didesnis derlius!

Žemiau esančiame video, mes viską paaiškinsime.

Kaip veikia organinis elementų kompleksavimas? Sužinokite šitame video.

Dauguma metalų jonai skystose trąšose per lapus, kaip varis, cinkas, kalcis, magnis, manganas turi stiprų teigiamą krūvį. Tada jie lengvai kaip magnetas yra pritraukiami prie neigiamo krūvio. Lapo vaškinis sluoksnis yra neigiamo krūvio, dėl to sudaro sunkias sąlygas elementams prasiskverbti. Taip pat, maišant skirtingus produktus purkštuve, teigiamą krūvį turintys elementai gali sureaguoti su neigiamą krūvį turinčioms molekulėmis, taip gaunant nepageidaujamas reakcijas.

Kai metalų jonai sudaro kompleksinius junginius su organiniais agentais, pagal Soiltech metodą, jie turi neutralų krūvį. Tokiu būdu elementai nereaguoja su kitomis molekulėmis purkštuve ir dėl to gali būti saugiai maišomi su kitais produktais. Kitas pranašumas tai jog kompleksiniai elementai yra lengviau pasisavinami. Tokiu būdu, purškimas per lapus tampa efektyvus būdas aprūpinti augalus trūkstamomis maisto medžiagomis.

Dalintis šia žinute