Naudodami „Soiltech“ iš savo derliaus išgaunate maksimalią naudą

„Soiltech“ yra ambicinga įmonė! Mes specializuojamės specializuotų trąšų ir biostimuliatorių kūrime, gamyboje ir prekyboje. Griežtėja reikalavimai maisto gamybai, todėl augintojai nuolat ieško (technologinių) gamybos procesų tobulinimo. „Soiltech“ gali ir nori prie to prisidėti. Kasdien stengiamės įminti augalų augimo procesų paslaptį: kokios medžiagos ir/ar kokie veiksniai turi įtakos galutiniam derliui? Kuriame ir gaminame savo produktus remdamiesi išsamiais bandymais ir iš šių bandymų išmoktomis pamokomis. Jie leidžia augintojams auginti gyvybingiausius ir atspariausius augalus, kurių derlius yra optimalus.

Mūsų didelis mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius intensyviai dirba kurdamas ir testuodamas mūsų produktus. Kūrimo metu akcentuojamas gaminio naudojimo patogumas ir derliaus didinimas, kad platintojai ir galutinis vartotojas būtų tikri, kad produktas ištesės savo pažadus.

Mūsų motyvai

Mes susiduriame su didžiuliais iššūkiais. Tai girdime beveik kasdien: pasaulio gyventojų skaičiaus augimas, klimato kaita, azoto problemos, žemės ūkio raida, nauji reglamentai. Šiame kontekste norime padėti žemės ūkio ir sodininkystės įmonėms tvariai padidinti savo derlių.

Mūsų kūrybiškumas ir dinamiškumas būdingi Soiltech. Nuolat ieškome naujų sprendimų ir idėjų bei kruopščiai juos apgalvojame. Tai darydami peržengiame esamus kanalus. Matome pasėlių augimo potencialą. Mes keliame kartelę labai aukštai ir siekiame reikšmingai prisidėti prie klientų sėkmės.

201124 JP Knows Why infographic UK RGB